http://www.saturn.tp1.pl

Wybierz język interfejsu

German Polish

 !!! PROMOCJE !!!
 Info o obiekcie
 Mapa
 Cennik
 Rezerwacja
 Kontakt
 Atrakcje
 Plan miasta
 Rowy
Fotoalbum
OW Nadmorski
Atrakcje

  • Sala zabaw i ogródek JunioraSala zabaw i ogródek Juniora. Przygotowaliśmy dla Państwa pociech i naszych najważniejszych Gości domek zabaw z tarasem. To miejsce, gdzie dzieci mogą spędzać wspólnie czas na grach i zabawach. Sala wyposażona jest w ścianę tablicową i magnetyczną, materace, różne wielkości klocków, zabawki, gry planszowe, piłki. Każda Pociecha znajdzie coś dla siebie w kąciku artysty, kucharza, czy legomana. Nie zabraknie tez miejsca dla Juniora od 0 – 2 lat. Jego świat ubieramy w matę dźwiękową, dźwięczne zabawki i chodziki,albo z pozycji kojca może obserwować swoich starszych kolegów, a mama zrelaksuje się na poduchach. Ponadto od lipca do sierpnia będzie nam towarzyszyła opiekunka, która urozmaici wspólną zabawę programem animacyjnym.
  • Zewnętrzny plac zabaw z trampoliną i punktami sportowymi.
  • CyrkCyrk w naszym lesie. Co roku czynimy starania , aby nasi wczasowicze mogli obejrzeć wspaniały program artystyczny Cyrku ” Szok”, zawierający elementy iluzji, żonglerki, akrobacji, tresury zwierząt. Podczas godzinnego przedstawienia można podziwiać niezwykłe umiejętności artystów. Niektórzy wczasowicze mają to szczęście, że są wybierani do wzięcia udziału w przedstawieniu, a wtedy jest dużo śmiechu, bo zadania cyrkowców wychodzą z rożnym skutkiem.
  • Ciuchcia dla dzieci. Raz w tygodniu kolorowa Ciuchcia podjeżdża o 9.30 po nasze pociechy z Ośrodka i zabiera je na przejażdżkę po Rowach .Naszą podróż urozmaici wizyta w lodziarni. Dzieci mogą jechać w towarzystwie swoich rodziców lub pod opieką personelu (dot. dzieci powyżej 5 r. życia ) Ośrodka Saturn. Przejażdżka trwa ok. 20 min. Płatne 7 zł / osoba ( 2016 r.) W cenie biletu gałka lodu sorbetowego.
  • Kolorowy betonNoc Piżamowa. Raz w tygodniu organizujemy dla dzieci powyżej 6 roku życia noc piżamową. Impreza zaczyna się o godz 21.00 w domku zabaw. W tym czasie organizowane są gry, zabawy, taniec, walka na poduchy, czytanie bajek, wspólne biesiadowanie przy stole, a na koniec o godz. 23.00 dzieci szykują się do snu wraz z opiekunką dzieci. O godz. 9.00 Rodzice (jeśli nie zaśpią:) odbierają swoje pociechy.Nad bezpieczeństwem imprezy czuwają 2 osoby z personelu Ośrodka Saturn.
  • Kolorowy beton. To miejsce, gdzie maluchy rozwijają swoją wyobraźnię i jej owoce przedstawiają malując kredą na betonie.
  • Balonowe Show, pokazy iluzji i magii to imprezy, które na stale zagościły w naszym programie animacyjnym . Każda impreza to 2 godziny świetnej nauki i zabawy dla dzieci i ich rodziców.

Copyright © TurystycznaPolska.pl All rights reserved.
PHP-Nuke © by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.